O nas

Witaj na stronie naszej grupy wsparcia.

Jak sama nazwa wskazuje jesteśmy grupą chrześcijańską.  Jako grupa wsparcia działamy od 29 lat, a  jako oddział  Stowarzyszenia od kilku lat. Głównym zadaniem naszej Misji jest zapobieganie , przeciwdziałanie wykluczeniom społecznym, pomoc uzależnionym i współuzależnionym, bezdomnym, samotnym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi bezdomnymi i uzależnionymi. Pragniemy pomagać wszystkim potrzebującym w ich uzależnieniach i w innych problemach.

Mamy możliwości wysyłania chcących wyjść z nałogów do ośrodków terapeutycznych.

Co trzy miesiące wyjeżdżamy z grupą do Ustronia, na trzy dni Upamiętania. Często tam właśnie padają ważne decyzje dot. zmiany stylu życia.

 Jako PUNKT KONSULTACYJNY  poprzez indywidualne rozmowy pomagamy ludziom w różnych sytuacjach życiowych.

Nasza wszelka pomoc oparta jest na wartościach chrześcijańskich. Dajemy wsparcie duchowe, psychologiczne, ale też  staramy się rozwiązywać zwyczajne, codzienne problemy.

Na tym również polegają nasze spotkania jako GRUPY WSPARCIA . Każdy może przyjść porozmawiać, dostać otuchy, herbatki, coś dla Ducha, coś dla ciała.  Zdajemy sobie sprawę z tego że każdy Człowiek potrzebuje drugiego, że każdy potrzebuje przyjaznej dłoni . A my wyciągamy pomocną dłoń do każdego kto tylko zapragnie ją uchwycić.

Wielu naszych podopiecznych zmieniło swoje życie, wychodząc z bezdomności, naprawiając zepsute relacje z rodzinami, wracając na łono społeczeństwa jako pełnowartościowe osoby.

Dajemy nadzieję tym, którzy jej potrzebują.

Wierzymy ,że oprócz wielu wyzwań stojących przed nami najważniejsze to doprowadzić każdego uzależnionego do osobistego spotkania z Jezusem. Jezus żyje i ma moc zmienić życie każdego człowieka. Jest napisane:

 

„WIĘC JEŚLI SYN WAS WYZWOLI PRAWDZIWIE WOLNI BĘDZIECIE”

 

Więc jeśli :

MASZ PROBLEM?

alkohol, narkotyk, inne, samotność, bezdomność

NAPISZ, ZADZWOŃ, PRZYJDŹ NA SPOTKANIE

telefon zaufania—e-mail, telefon

GWARANCJA PEŁNEJ ANONIMOWOŚCI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY